شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در نتیجه معاملات امروز چهار شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه با افزایش ۲۴۹۱۸ واحدی به محدوده ۱ میلیون ۵۶۴ هزار و ۴۴۹  واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۹۵۴۰ واحدی خود به عدد ۴۳۸ هزار واحد رسید.
ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۶۶۴۳ میلیارد تومان  رسید.  امروز حدود ۲۹۴ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بوده است.
بیشترین تاثیر مثبت در شاخص بورس مربوط به نماهای  فولاد و غدیر و شستا  است.
همچنین بیشترین تاثیر مثبت در شاخص فرابورس مربوط به نماد مارون و شگویا و صبا است.

روز جاری در مجموع حدود ۶هزار و ۲۴۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شستا»، «خساپا»، «خودرو»، «خگستر» و «شپنا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۱۵۰میلیارد تومان سهام سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی دست به دست شد، سایپا پس از معاملاتی به ارزش ۱۲۰میلیارد تومان دوم شد و سهام ایران‌ خودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری که ۷۳۵میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «خودرو و ساخت قطعات» با معاملات ۶۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۳.۳درصد از کل سهام عمران و سازندگی قزوین (ثقزوی) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۱۵.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در سه سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۶۷نماد نخست اختصاص داشت.