شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در نتیجه معاملات امروز دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ماه با افزایش ۶۲۳۸ واحدی به محدوده ۱ میلیون ۵۲۹هزار و ۷۰۹ واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۳۳۶۷ واحدی خود به عدد۴۲۲ هزار و۴۷۷  واحد رسید.
ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد۵۵۹۶ میلیارد تومان رسید. امروز حدود ۵ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بوده است.بیشترین تاثیر مثبت در شاخص بورس مربوط به نمادشپنا و رمپنا و بیشترین تاثیر منفی مربوط به نماد فولاد است.همچنین بیشترین تاثیر منفی در شاخص فرابورس مربوط به نماد آریا و بیشترین تاثیر  مثبت مربوط به شاوان و  وملل است.

رویه معاملات بورس تهران امروز نیز در ادامه روزهای گذشته با استقبال از سهام کوچک‌تر و وضعیت نسبتا باثبات سهام کوچک‌تر دنبال شد. همچنان سهام شرکت‌های کوچک‌تر به واسطه اخباری که پیرامون افزایش قیمت مصوب منتشر می‌شود با رشد قیمت همراه بودند

امروز بورس تهران و کل اقتصاد کشور بر اساس تقویم رسمی باید تعطیل می‌بود اما ناگهان شب گذشته اعلام شد که امروز آخرین روز ماه مبارک رمضان است و در نتیجه فردا روز عید عنوان شد. در نتیجه امروز آخرین معاملات این هفته است. علاوه بر این عدم حضور خریداران در ساعت نخست معاملات بورس تهران چندان عجیب نیست و حتی انتظار معاملات پرشوری برای امروز وجود نداشت.