شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نتیجه معاملات امروز؛ سه شنبه ۲۴خرداد۱۴۰۱  با افزایش ۲۶۲۱واحدی به محدوده یک میلیون و۵۷۴هزار واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل باافزایش ۷۷۰واحدی خود به عدد ۴۲۹هزار واحد رسید.ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۴۷۴۶میلیارد تومان  رسید. امروز حدود۳۲۴میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی بوده است.
بیشترین تاثیر مثبت در شاخص را نمادهای«میدکو، فخوز و نوری» داشتند.همچنین بیشترین تاثیر مثبت در شاخص فرابورس را نماد «بپاس و فغدیر» داشتند.

🔸شاخص کل بورس امروز پس از رفت و برگشت‌های اندک، در نهایت کار خود را با افزایش ۰.۱۷ درصدی به پایان رساند. ارزش معاملات با ثبت عدد ۴۷۴۶ میلیارد تومانی روز متعادلی را پشت سر گذاشت هرچند که همچنان فاصله زیادی با اعداد قابل قبول دارد. خروج پول نیز دوباره از سر گرفته شد و شاهد خروج ۳۲۴ میلیارد تومان سرمایه افراد حقیقی از چرخه معاملات بودیم.

🔸در معاملات امروز، صنایع و سهام مسیرهای متفاوتی را در پیش گرفتند. برای مثال گروه برخی از سهام گروه فلزات همچون فخوز با توجه به معاملات خوب در بورس کالا روند مناسبی داشتند. یوتیلیتی‌ها همچنان با تقاضا همراهند و گروه خودرویی نیز با خبر منتشر شده با رنج مثبت همراه شد اما در نهایت فشار عرضه‌ها سهام اصلی این گروه را به عقب راند.