شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در نتیجه معاملات امروز؛ سه شنبه  ۱۱مرداد۱۴۰۱، با افزایش ۲۴۱۲واحدی به محدوده یک میلیون و ۴۳۰هزار واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۲۲۴واحدی خود به عدد ۳۸۰هزار واحد رسید. ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۲۲۲۰میلیارد تومان رسید.
بیشترین تاثیر مثبت در شاخص بورس را نمادهای «فارس و معادن» و بیشترین تاثیر منفی در شاخص بورس را نماد «وپارس» داشتند. همچنین بیشترین تاثیز مثبت در شاخص فرابورس را نماد های «زاگرس و شراز» داشتند.

تلاش کم جان بازار سرمایه برای حفظ حمایت خود فعلا نتیجه داده و با اندک بازدهی مثبتی همچنان بالای کانال  ۱.۴ میلیون واحدی در نوسان است.

در میان این حجم از کم رمقی، هستند صنایع و سهامی که معاملات بهتری نسبت به سایرین دنبال می کنند. به عنوان مثال می توان به صنعت سیمان اشاره کرد که به دلیل بهبود وضعیت فروش و سود آوری آنها برای فصل بهار و چشم اندازی که برای ادامه روزهای گرم سال و قطعی برق و افزایش نرخ دارند، مورد توجه قرار گرفته اند.

برخی نمادهای صنعت انبوه سازی، فلزات اساسی، سرمایه گذاری نیز جزو سهامی هستند که توانسته اند تقاضای اندکی را به سمت خود جذب کنند.