شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در نتیجه معاملات امروز  چهارشنبه ۷ اردیبهشت ماه با کاهش ۱۴۶۳  واحدی به محدوده ۱ میلیون ۵۲۱هزار ۴۰۴واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۱۳۳۳ واحدی خود به عدد ۴۱۱ هزار واحد رسید.
ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۶۴۲۵ میلیارد تومان رسید. امروز حدود ۲۶۱ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی بوده است.بیشترین تاثیر مثبت در شاخص بورس مربوط به نمادهای رمپنا  و کگل و شتران است.همچنین بیشترین تاثیر مثبت در شاخص فرابورس مربوط به نماد غصینو است

🔹بورس تهران امروز مشابه روزهای قبل مسیر نسبتا آرامی را در پیش گرفته بود در این میان تمرکز زیادی در گروه خودرویی مشاهده شد. همیشه برخی نسبت به هشدارهای حبابی شدن قیمت‌ها گله‌مند هستند اما خاطرات نشان می‌دهد که اعتراضات امروز به مطالب تحلیلی به زیان سنگین سهامداران پس از پایان موج‌سواری و بر هم خوردن ساختار بازار سرمایه می‌ارزد.

🔹خبر چندان جدیدی برای بورس منتشر نشده است. مذاکرات هنوز در حالت تعلیق قرار دارد و چشم‌اندازی برای نتیجه کوتاه‌مدت مشاهده نمی‌شود. دلار در حوالی ۲۸ هزار تومان قرار دارد. به نظر می‌رسد شر ۴۲۰۰ از اقتصاد ایران کم شده است. کرک اسپرد پالایشی‌ها همچنان سطوح رویایی خود را حفظ کرده است. از آخرین اخبار از عملکرد ماهانه گروه قندی رشد قیمت تفاله است که می‌تواند نشانه‌ای از افزایش قیمت نهاده‌های دامی باشد. همچنان بحث واگذاری دارایی‌ها نیز داغ است. امروز آسیاتک نیز عرضه شد.