شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در نتیجه معاملات امروز  یکشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه با افزایش ۳۱۲۴  واحدی به محدوده ۱ میلیون ۵۲۵هزار ۵۶۳واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۴۲۵۸ واحدی خود به عدد۴۱۹ هزار و۳۶۴  واحد رسید.
ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۵۸۱۹ میلیارد تومان رسید. امروز حدود ۳ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بوده است.بیشترین تاثیر مثبت در شاخص بورس مربوط به نمادشبریز و  و بیشترین تاثیر منفی مربوط به نماد های فملی و نوری  است.همچنین بیشترین تاثیر منفی در شاخص فرابورس مربوط به نماد آریا و بیشترین تاثیر  مثبت مربوط به بپاس و غصینو است.

▪️ سیاست درست برای سازمان بورس همچنان استفاده از فرصت آرامش کنونی برای بورس و افزایش بیشتر دامنه نوسان است.

▪️ برای سرمایه‌گذاران بورسی نیز همچنان باید به جذابیت سهام اشاره کرد. گرچه ریسک‌های زیادی بر سر راه بورس مشاهده می‌شود اما اگر با گذر زمان متغیرهای اثرگذار بر سودآوری شرکت‌ها وضعیت با ثباتی داشته باشند رشد قیمتی سهام نیز ممکن خواهد بود. در این میان همچنان ریسک دولت در قیمت‌گذاری دستوری از اهمیت بالایی برخودار است.

▪️ در گروه فلزات فولاد و فملی با نوسان اندک قیمت معامله شدند. فارس و دیگر نمادهای گروه پتروشیمی نیز نوسان کمی را داشتند. این وضعیت برای دیگر گروه‌های بزرگ مانند سنگ آهنی‌ها نیز مشاهده شد.

امروز نماد شبریز پس از افزایش سرمایه بازگشایی  و کشف قیمت شد.