شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در نتیجه معاملات امروز سه شنبه ۶ اردیبهشت ماه با افزایش ۱۵۵۳۲ واحدی به محدوده ۱ میلیون ۵۲۳ هزار واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۴۷۹۶ واحدی خود به عدد ۴۱۰ هزار واحد رسید.
ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۹۰۵۵ میلیارد تومان و ارزش معاملات خرد به عدد ۶۶۸۶ میلیارد تومان رسید. امروز حدود ۱۶۰ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی بوده است.
بیشترین تاثیر مثبت در شاخص بورس مربوط به نمادهای فارس، تاپیکو و شپنا است.
همچنین بیشترین تاثیر منفی در شاخص فرابورس مربوط به نماد آریا و بیشترین تاثیر مثبت مربوط به نمادهای زاگرس و صبا است.

معاملات امروز بورس تهران با افزایش تقاضا در سهام خودرویی همراه بود. گرچه بعضا از سوی تحلیلگران اشاره می‌شود که برخی از سهام این گروه بالاتر از ارزش ذاتی معامله می‌شوند اما موج اخبار برای این نمادها فعلا قوی به نظر می‌رسد. در روزهای گذشته مسیر نزولی آرامی را در برخی از سهام شاهد بودیم اما بار دیگر مشاهده می‌شود که با رسیدن به سطوح قیمتی جذاب تقاضا در سهام افزایش یافته و به دنبال آن رشد دوباره قیمت سهام و به دنبال آن شاخص کل را شاهد بوده‌ایم. در آستانه فصل مجامع و با وجود تمامی ریسک‌های دولتی و عادی هنوز سهام در محدوده قرار دارند که حداقل فروشنده‌ها با تردید زیادی برای فروش مواجه شوند. بر این اساس احتمال افت شاخص کل بورس تهران به کمتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد چندان محتمل به نظر نمی‌رسد.