شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، در نتیجه معاملات امروز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با کاهش ۵۴۳۱ واحدی به محدوده یک میلیون ۵۷۲ هزار  و ۹۷۹ واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن کل با افزایش ۳۲۵ واحدی خود به عدد  ۴۴۴ هزار  و ۹۷۲ واحد رسید.
ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در پایان معاملات امروز به عدد ۷۵۲۳ میلیارد تومان رسید. امروز حدود ۳۳۳ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقیقی به حقوقی بوده است.
بیشترین تاثیر منفی در شاخص بورس مربوط به نمادهای ، شپناو فملی   است.
همچنین بیشترین تاثیر منفی در شاخص فرابورس مربوط به نمادهای آریا و شگویا و  است.

شاخص کل بورس تهران که در لحظات نخست معاملات امروز در مدار مثبت قرار داشت در لحظات بعد با افزایش فشار فروش به محدوده منفی حرکت کرد. فشار فروش در سهام خودرویی کاملا محسوس بود و برخی کارشناسان عنوان می‌کنند که فشار فروش سهام در این صنعت به دیگر نمادهای بازار نیز کشیده شده است. نکته جالب توجه معاملات دیروز نیز چنین وضعیتی را در بازار سهام کشور شاهد بودیم.

🔹 بر این اساس همگام با تشدید فشار فروش در سهام خودرویی دیگر نمادهای بازار نیز هجمه فروشندگان را تجربه کردند و اما در نیمه دوم بازار برخلاف ادامه فشار فروش در سهام خودرویی سهام سایر گروه‌ها که شائبه ارزندگی را با خود یدک می‌کشند با افزایش تقاضای محسوس مواجه شدند. البته همچنان در کلیت بازار سایه فشار فروش محسوس بود.