مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت موتوژن برای تصویب صورت‌های مالی سال منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ با حضور ۸۱ درصد سهامداران برگزار شد. سبحانی ریاست مجمع را بر عهده داشت. نکات مهم مطرح شده در این مجمع به شرح زیر است:

  • در بند ۲-۵ گزارش آمده است که بانک سپه به استناد تضمین سفته‌های شرکت بلبرینگ سازی ایران در سنوات قبل، مبلغ ۲۰,۰۸۵ میلیون ریال از حساب‌های شرکت برداشت کرده است که شرکت توضیح داد در سال ۸۷ شرکت سرمایه گذاری غدیر در هیات مدیره موتوژن و بلبرینگ سازی بوده است و شرکت موتوژن تسهیلات بلبرینگ سازی را تضمین کرد. شرکت بلبرینگ سازی سنوات قبل ورشکست شده و شرکت در حال پیگیری است.
  • یکی از سهامداران در مورد اختلاف بهای تمام شده در گزارش ۹ ماهه و ۱۲ ماهه سوال کرد که شرکت اعلام کرد نسبت مصرف مواد در تیپ‌های مختلف الکتروموتور متفاوت است. همچنین شرکت ورق سیلیکونی وارد می‌کند، ولی شرکت در نظر دارد مصرف ورق وارداتی را کم کرده و ورق داخلی مصرف کند. به طور مثال احتمال دارد در یک ماه تولید تیپ بالاتر بیشتر باشد که مواد بیشتری مصرف می‌شود. الکتروموتورهای تیپ بالاتر، قدرت بالاتر و حاشیه سود بالاتری دارند. میلگرد نیز در تیپ‌های بالاتر خیلی بیشتر مصرف می‌شود.
  • فعالیت شرکت زیر مجموعه به نام خودرو صنعت موتوژن در نیمه دوم سال ۹۸ متوقف شده و هیات مدیره طی ۲ ماه آینده قرار است یک گزارش توجیهی تهیه نماید و نسبت به این شرکت تصمیم گیری کند و احتمال دارد شرکت با یکی دیگر از زیر مجموعه‌های موتوژن ادغام شود.
  • شرکت برای سال جاری به ازای هر سهم ۲,۷۶۴ ریال سود محقق کرده است که نسبت به سال قبل رشد ۲۹۱ درصدی داشته است. شرکت برای سال آینده ۱۸۹ تومان سود پیش بینی کرد که مورد اعتراض سهامداران قرار گرفت. اما هیات مدیره توضیح داد که سال ۹۸ یک سال استثنایی بوده و شرکت موجودی مواد اولیه ارزان قیمت و موجودی کالای ساخته شده با بهای تمام شده پایین داشته و چند بار افزایش قیمت گرفته است و برای سال آینده اینطور نخواهد بود.
  • شرکت یک برنامه افزایش سرمایه حدود ۱۰۰ درصدی از محل آورده سهامداران در نظر دارد.
  • شرکت برای تولید دینام و استارت با مگاموتور قرارداد دارد، اما این شرکت تعهدات مالی خود را به موتوژن انجام نداد و تعداد تولید آن‌ها پایین است، به همین دلیل در حال حاضر موتوژن تولید دینام و استارت ندارد تا زمانی که آن شرکت تعهدات مالی خود را انجام بدهد.
  • یکی از سهامداران در مورد خروج شرکت گروه توسعه اقتصادملل سوال کرد که نماینده شرکت توضیح داد در حال حاضر چنین تصمیمی نداریم، ولی اگر زمانی قصد فروش سهام خود را داشته باشیم، قطعا به صورت بلوک عرضه خواهد شد.
  • در پایان به ازای هر سهم ۲,۰۰۰ ریال بین سهامداران تقسیم شد.